O FIRMIE


Zrównoważony rozwój

Stawiamy na za zrównoważony rozwój, ponieważ ma to wpływ na środowisko i społeczności, w których działamy. Większość budynków w portfolio Adgar nabyliśmy od osób trzecich, zmodernizowaliśmy i dostosowaliśmy do nowoczesnych standardów i wymogów efektywności. Dążymy do wprowadzania w naszych budynkach zrównoważonych rozwiązań, aby minimalizować ich wpływ na środowisko. W Polsce naszym celem jest certyfikacja środowiskowa na poziomie LEED Gold – część budynków Adgar już uzyskało ten dokument, a pozostałe są w trakcie certyfikacji.

Bieżąca eksploatacja naszych budynków ma wpływ na środowisko. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze budynki działały jak najefektywniej, co dla naszych najemców oznacza minimalizację ich kosztów oraz wpływu na środowisko.

Przekazujemy również środki finansowe na rzecz organizacji ochrony zdrowia w krajach, w których działamy i dużo robimy dla promocji  zdrowego stylu życia. Finansujemy też zajęcia i imprezy sportowe, w tym cykl bezpłatnych treningów biegowych i kolarskich, które odbywają kilka razy w tygodniu.